BIEG KOŚCIUSZKI-30.09.18-WYNIKI

WYNIKI XII BIEGU KOŚCIUSZKI 30.09. 2018

 

 

 350 m – rocznik  2009 i młodsi kat.dziewcząt

 

1 miejsce –MARTYNA MATYSIAK                 SP STRZAŁKÓW

 

2 miejsce –JULIA KOŚCIELAK                                SP 18

 

3 miejsce –ZUZANNA GIEZEK                             SP JAGIELOŃCZYK

 

4 miejsce – LENA MIĄCKA                           SP 12

 

5 miejsce – BLANKA BOROWSKA        SP 18

 

6 miejsce –LAURA KUBICA                            SP 24

 

7 miejsce- MALWINA OSTROWSKA               SP 24

 

8 miejsce –MARTYNA WITCZAK                    SP 16

 

9 miejsce –JULIA NOWICKA                            SP 24

 

10 miejsce –ANTONINA URBANIAK              SP 16

 

11 miejsce –OLIWIA WOSIEK                          SP 24

 

12 miejsce –ZOFIA ANDRZEJAK                    SP 24

 

13 miejsce –OLIWIA CHOJNACJA                  SP SKARSZEW

 

14 miejsce –VANESSA CIEŚLAK                    SP 18

 

15 miejsce – LAURA MAĆCCZAK                  SP 24

 

16 miejsce –ANTONINA GRZELAK               SP 12

 

17 miejsce –EMILIA PASZEKA                      SP 24

 

18 miejsce –ANTONINA GRZELAK              SP 12

 

19 miejsce –ZUZANNA SZCZEPANIAK       SP 18

 

20 miejsce= MARTA MICHALAK                  SP 24

 

21 miejsce –JULIA KRASZEWSKA                SP 14

 

22 miejsce –MARTYNA GAWIANOWSKA  SP 24

 

23 miejsce -  WIKTORIA WOŹNIAK             SP 1

 

24 miejsce –ANASTAZJA WALCZAK             SP 18

 

25 miejsce –ANTONINA DŁUGIEWICZ          SP 24

 

26 miejsce – NATALIA JASIUKIEWICZ          SP 24

 

27 miejsce –ANTONINA SZULC                      SP 18

 

28 miejsce –KATARZYNA SZTANDERA       SP 16

 

29 miejsce – EMILA FRASUNKIEWICZ         SP 18

 

30 miejsce –KATARZYNA ŚWIETLIK          PRZEDSZKOLE „OLEŃKA” 

 

31 miejsce – ALEKSANDRA KUBASIK          SP 18

 

32 miejsce –ZOFIA FRANKOWSKA               SP 18

 

33 miejsce –MARTA BIAŁA                            SP JAGIELOŃCZYK

 

34 miejsce –ANASTAZJA MATUSZAK       SP 18

 

35 miejsce –WIKTORIA GOŁĄB                         SP 18

 

36 miejsce –LENA LEŚNIEWICZ                  SP 18

 

37 miejsce –MILENA HYLEWSKA               SP 14

 

38 miejsce –EMILIA MĄKOWSKA              SP 18

 

350 m – rocznik  2009 i młodsi kat.chłopców

 

1 miejsce –PIOTR BARTCZAK                     SP 8

 

2 miejsce –OLIWIER GLAZER                     SP 18

 

3 miejsce –EMIL ĆWIKLINSKI                    SP 17

 

4 miejsce –MICHAŁ JABŁOŃSKI                SP JAGIELOŃCZYK

 

5 miejsce –WIKTOR MPRZYBYŁEK          SP 18

 

6 miejsce –WIKTOR JANISZEWSKI            SP 1

 

7 miejsce –JAKUB PAWLAK                       SP 14

 

8 miejsce –JULIAN GŁOWACKI              SP OPATÓWEK

 

9 miejsce –WOJCIECH SKRZECZYŃSKI  SP JAGIELOŃCZYK

 

10 miejsce –KACPER SKORUPA             AKADEMIA REISA

 

11 miejsce –JAKUB GATKOWSKI           SP JAGIELOŃCZYK

 

12 miejsce –MARCO WYPYCH                SP 17

 

13 miejsce – MATEUSZ TOMCZYK        SP 18

 

14 miejsce –ALEKSANDRO JONES        SP JAGIELOŃCZYK

 

15 miejsce –ALEKSANDER KONSTANCIAK   SP 10

 

16 miejsce –FILIP MATUSZAK                 SP 12

 

17 miejsce –WIKTOR SOBIWREJ              SP 6

 

18 miejsce –ALAN PRZEPIERCZYNSKI  SP 18

 

19 miejsce –MIKOŁAJ TAVS                    SP 24

 

20 miejsce –OLIWIER KOTWICKI           SP 24

 

21 miejsce –SZYMON NOWAK               SP JAGIELOŃCZYK                  

 

22 miejsce –WOJCIECH RĘBACZ            SP 18

 

23 miejsce –ERYK GÓRSKI                      SP 12

 

24 miejsce –FILIP KOZANCKI

 

25 miejsce –SZYMON WYBORNY           SP 17

 

26 miejsce –FILIP NOSKOWSKI             AKADEMIA REISA

 

27 miejsce –BORYS WOLFF                    SP 16

 

28 miejsce –TYMOTEUSZ MIŁEK          SP 24

 

29 miejsce –RAFAŁ RZEPECKI               SP 24

 

30 miejsce –WIKTOR PIOR                     SP JAGIELOŃCZYK

 

31 miejsce –ADAM JANIAK                    SP 18

 

32 miejsce –SZYMON RATAJCZYK       SP 3

 

33 miejsce –MAKSYMILIAN SÓJKA     PRZEDSZKOLE BAJKA

 

34 miejsce –STANISŁAW KAZIMIROW  SP JAGIELOŃCZYK

 

35 miejsce –BORYS KOPŁAWI           AKADEMIA REISA

 

36 miejsce –KACPER BANASIAK       SP 18

 

37 miejsce –WIKTOR KOŁODZIEJEK SP 12

 

38 miejsce –MATEUSZ JURCZAK        SP 18

 

39 miejsce –SZYMON NOWAK             SP 8

 

40 miejsce –NICO ROŻEK                      SP 18

 

41 miejsce –TOMASZ LIS                      SP 18

 

42 miejsce –MICHAŁ STRZAŁKA        SP 3

 

43 miejsce –MATEUSZ MACCZAK      SP 24

 

44 miejsce –FRANCISZEK BUGAJNY  SP 18

 

45 miejsce –MIKOŁAJ MELER              SP 10

 

46 miejsce –MARCEL KOPEĆ               SP 18

 

47 miejsce –MARCEL MĄDRY              SP 1

 

48 miejsce –LEON GUZOWSKI             SP 18

 

49 miejsce –FRANCISZEK KASPRZAK SP 18

 

50 miejsce –JAKUB TWOREK               SP 18

 

51 miejsce –MAKARY MŁYNEK         PRZEDSZKOLE nr 13

 

52 miejsce –SERGIUSZ DRUŻBIAK    SP 18

 

800 m –rocznik 2008-2007 kat. dziewcząt      

 

 

1 miejsce –XYMENA PRZYBYŁEK    SP 10

 

2 miejsce- WANESSA CHOŁYS          SP 16

 

3 miejsce –LENA TOMCZYK               SP 18

 

4 miejsce –NELA PIETRZAK               SP 10

 

5 miejsce –NATALIA PRUS                  SP 24

 

6 miejsce –NIKOLA OCHOCKA           SP 12

 

7 miejsce –MARIA TARCHALSKA        SP 24

 

8 miejsce –NATALIA FUDAŁA              SP 17

 

9 miejsce –JULIA KOJDA                        SP 24

 

10 miejsce –IGA GOLANOWSKA           SP 17

 

11 miejsce –NATALIA PRZYBYŁA       SP 10

 

12 miejsce – IGA LEWANDOWSKA      SP 17

 

13 miejsce –BARBARA CIERNIAK         SP JAGIELOŃCZYK

 

14 miejsce –TATIANA WOJCIECHOWSKA  SP 12

 

15 miejsce –JULIA URBAŃSKA               SP 18

 

16 miejsce –ZOYA MŁYNEK                    SP 6

 

17 miejsce –WIKTORIA PRZEPIERCZYŃSKA  SP 18

 

18 miejsce –HELENA JAKUBOWSKA    SP 17

 

19 miejsce –OLGA NAWROCKA             SP 17

 

20 miejsce –MARTYNA PARCZYŃSKA  SP 9

 

21 miejsce –NADIA WYPYCH                  SP 24

 

22 miejsce –LENA BANASZAK               SP 16

 

23 miejsce –ZOFIA CHELIŃSKA             SP 21

 

24 miejsce-WERONIKA OBUCHOWSKA  SP 24

 

25 miejsce –AGATA KAROLAK                SP 9

 

26 miejsce –ZUZANNA KOWALEWSKA  SP 1

 

27 miejsce –KINGA KONSTANCIAK         SP 10

 

28 miejsce –PATRYCJA ZĄBCZYŃSKA    SP 24

 

29 miejsce –KLAUDIA KAXMIEROWSKA  SP 17

 

30 miejsce –ALICJA CIEŚLAK                      SP 10

 

31 miejsce –ZUZANNA WARSZOWSKA      SP 24

 

32 miejsce –OLIWIA ARNOLD                SP 24

 

33 miejsce –JULIA GRACZYŃSKA         SP 18

 

34 miejsce –JULIA ZIMNIAK-KRÓTKOPAD  SP 1

 

35 miejsce –PATRYCJA KOBYŁKA               SP 1

 

36 miejsce –AGATA SZAFRANSKA              SP 1

 

37 miejsce –AMELIA BRUŚ                            SP JAGIELOŃCZYK

 

38 miejsce –NADIA ŻABOKLICKA               SP JAGIELOŃCZYK

 

39 miejsce –AGATA ZASADA                        SP 16

 

40 miejsce –MICHALINA SKALSKA              SP 10

 

41 miejsce –OLIWIA PASZYN                        SP 16

 

42 miejsce –NATASZA PRZETAKIEWICZ    SP 9

 

43 miejsce –JULIA MIJALSKA                      SP 9

 

44 miejsce –JULIA MICHALAK                     SP 24

 

45 miejsce –NELA DWORCZAK                    SP 24

 

46 miejsce –DAGMARA GRABOWSKA       SP 1

 

 

 

800 m –rocznik 2007-2008 kat. chłopców 

 

1 miejsce –MIKOŁAJ SZULC                      SP 14

 

2  miejsce –MATEUSZ MARCINIAK         SP 9

 

3 miejsce – SZYMON KASPRZAK             SP 8

 

4 miejsce –PIOTR ŁYSKAWA                     SP 24

 

5 miejsce – DANIEL MARCINIAK             SP 24

 

6 miejsce –DAWID DRYTKIEWICZ           SP 9

 

7 miejsce –CYPRIAN GRZEGOREK          SP 17

 

8 miejsce –MARCEL MADEJSKI                SP 10

9 miejsce –MATEUSZ ZAWADZKI             SP 9

 

10 miejsce –NORBERT DOBRANIAK         SP 9

 

11 miejsce –DAWID PIETRZYCKI               SP 18

 

12 miejsce –GILBERT LIS                             SP 9

 

13 miejsce –ALAN SZCZEPANIAK             SP JAGIELOŃCZYK

 

14 miejsce –IGOR WIERNY                         SP 17

 

15 miejsce –FABIAN ZYDOREK                SP 12

 

16 miejsce –MARCEL MILITOWSKI         SP JAGIELOŃCZYK

 

17 miejsce –PIOTR POŚPIECH                    SP 17

 

18 miejsce –WIKTOR MATYSIAK              SP STRZAŁKÓW

 

19 miejsce –JAKUB STANKIEWICZ           SP 9

 

20 miejsce –OLIWIER MIKOŁAJCZYK       SP 13

 

21 miejsce –MIKOŁAJ KUŚWIK                  SP 17

 

22 miejsce –JAKUB KRASZEWSKI            SP 14

 

23-KRZYSZTOF FILIPCZAK                      SP 10

 

24-ALAN ANTCZAK                                   SP 10

 

25 –MATEUSZ GRZELAK                           SP 9

 

26-JAKUB KRYSZAK                                 SP 12

 

27-ANTONI JAREK                                      SP 9

 

28-ŁUKASZ SZALBOWSKI                        SP 9

 

29-NIKODEM JANIAK                                SP 16

 

30 –PAWEŁ KŁĘBOWSKI                          SP 12

 

 

1000 m- rocznik 2006-2005 kat. dziewcząt                       

 

1 miejsce –KLAUDIA ANTKOWIAK         SP 18

 

2 miejsce –MARTYNA KOWALCZYK       SP 16

 

3 miejsce -  PATRYCJA PERSKAWIEC           SP OPATÓWEK

 

4 miejsce –MICHALINA CIERNIAK                SP JAGIELOŃCZYK

 

5 miejsce –PAULINA TOMASZEWSKA           SP 17

 

6 miejsce –ALICJA JAROSZKIEWICZ              SP 17

 

7 miejsce –WERONIKA PAWLAK                     S16

 

8 miejsce –ALICJA MATUŁA                             SP 17

 

9 miejsce –NIKOLA DAJEWSKA                        SP 16

 

10 miejsce –ZUZANNA NAWROCKA                SP 18

 

11 miejsce –WIKTORIA KOŚCIELAK                SP 12

 

12 miejsce –KLAUDIA BIEGLIK                         SP 12

 

13 miejsce –NATALIA WYBORNY                      SP 1

 

14 miejsce –ZUZANNA MAŚLAK                         SP 1

 

15 miejsce –OLIWIA SÓJKA                                  SP 18

 

16 miejsce –ALEKSANDRA PONIATOWSKA      SP 18

 

17 miejsce –MICHALINA RADOWSKA                 SP JAGIELOŃCZYK

 

18 miejsce –JULIA SZAFRAŃSKA                        SP 1

 

 

1000 m chłopców rocznik 2006-2005

 

1 miejsce –MACIEJ KRASZEWSKI                           SP 14

 

2 miejsce –PATRYK PŁATEK                                    SP 9

 

3 miejsce –KACPER MISTRZAK                                SP 12

 

4 miejsce –MAKSYMILAN GOŁĄB                           SP 18

 

5 miejsce –OLIWIER KRĄŻYŃSKI                             SP 2

 

6 miejsce –KACPER WITCZAK                                  SP 17

 

7 miejsce –MATEUSZ BOROŃ                                   SP 2

 

8 miejsce –PATRYK ZAŁĘŻNY                                SP 24

 

 

1200m  rocznik 2003-2004 kat. dziewcząt

 

 

1 miejsce –GABRIELA KUBAT                             ZS GODZIESZE

 

2 miejsce –WERONIKA ALEKSANDROWICZ    SP 18

 

3 miejsce – ALEKSANDRA KRÓTKIEWICZ       SP 10

 

4 miejsce –ANNA FILIPOWICZ                             SP 17

 

5 miejsce –ZOFIA TARCHALSKA                        SP 24

 

6 miejsce –KAMILA MALASIŃSKA                      SP 24 

 

7 miejsce –WERONIKA WYBORNA                     SP 24

 

8 miejsce –JULIA SAWIŃSKA                               SP 24

 

9 miejsce –NATALIA DĄBROWSKA                  SP 24

 

10 miejsce –JULIA PIOTROWSKA                        SP 24

 

11 miejsce –JULIA KSIĘŻAK                                 SP 24

 

12 miejsce –JULIA MARECKA                             SP 10

 

13 miejsce –KAROLINA JÓŹWIAK                    NIEPUBLICZNA SP św. JÓZEFA

 

14 miejsce –MARTA GRZELAK                               SP 24

 

15 miejsce –MAŁGORZATA MACHOWSKA         SP 24

 

16 miejsce –OLGA RYKOWSKA                              SP 24   

 

17 miejsce -DAR IA GRACZYKOWSKA                 SP 7

 

18 miejsce –MARTA OLEJNIK                                SP 24

 

19 miejsce – NATALIA FICHOWSKA                    SP 24

 

20 miejsce –GABRIELA SOBIŚ                               SP 24

 

21 miejsce –MARTYNA STASZAK                        SP 24

 

22 miejsce –MARIA WRÓBLEWSKA                    SP 24

 

23 miejsce –MARTYNA ZAKIERSKA            SP 24

 

24 miejsce –PATRYCJA SENGIEL                  SP 24

 

25 miejsce –WIKTORIA ZAPART                    SP 24

 

26 miejsce –PAULINA MATUŁA                    SP 24

 

27 miejsce –BARBARA GIERŁOWSKA         SP 24

 

28 miejsce –JAGODA JÓZEFIAK                   SP 24

 

29 miejsce –AGATA POŚPIECH                     SP 24

 

30 miejsce –MARIA KOŚCIELAK                  SP 24

 

31 miejsce –MAGDA MAGDZIŃSKA            SP 24

 

32 miejsce –ALEKSANDRA CHOMUK          SP 24

 

33 miejsce –AMELIA SROCZYŃSKA             SP 24    

 

34 miejsce –MARIA MOCZYDŁOWSKA         SP 24

 

35 miejsce –ADRIANNA KIJUĆ                       SP 24

 

36 miejsce –KAROLINA ZBOROWSKA           SP 24     

 

37 miejsce –WERONIKA WOSIEK                    SP 24

 

38 miejsce –SANDRA JAKÓBCZAK                    SP 24

 

 

1200 rocznik 2003-2004-kat.chłopców

 

1 miejsce –KACPER ADAMCZAK            G WIERZBNO

 

2 miejsce –JAN NOWAK                           SP 4

 

3 miejsce –WIKTOR KRĄŻYŃSKI           SP 10

 

4 miejsce – MAREK WEBER                      SP 24

 

5 miejsce –BARTOSZ SZALSKI                 SP 18

 

6 miejsce – KACPER KUŚ                          SP 4

 

7 miejsce –KAMIL PRZYSIAKI                  SP 24

 

8 miejsce –GRZEGORZ MARCINIAK       SP 24

9 miejsce –WIKTOR WILCZYŃSKI            SP 24

 

10 miejsce –JAKUB GRZEŚKIEWICZ         SP 24

 

11 miejsce –BARTOSZ ELWARTH               SP 3

 

12 miejsce –WIKTOR MATEJA                   SP 10

 

13 miejsce –BARTŁOMIEJ OWCZAREK    SP 9

 

14 miejsce –KONRAD JOPEK                       SP 24

 

15 miejsce –WIKTOR SZYMIAK                   SP 18

 

16 miejsce –WITOLD JAKUBOWSKI

 

17 miejsce –KAMIL JÓŹWIAK                      SP 24

 

18 miejsce –MATEUSZ MŁYNARCZYK        SP 24

 

19 miejsce –IGOR SOBIŚ                                 SP 24

 

20 miejsce –MATEUSZ WALCZAK                SP 24

 

21 miejsce –BARTOSZ SUKIENNIK                SP 24

 

22 miejsce –MIKOŁAJ ŁĄCZYŃSKI                SP 10

 

23 miejsce –JAKUB NORYCKI                          SP 2

 

 

 

 

 

1200 m-rocznik 2002-1999 kat.dziewcząt

 

 

 

1 miejsce –MARTYNA KURZAJCZYK           IV LO

 

2 miejsce –WIKTORIA CZECHOWSKA         TECHNIKUM INFORMATYCZNE ŚW.JÓZEFA

 

1200 m –BIEG ABSOLWENTA II LO

 

1 miejsce –JUSTYNA POŚPIECH

 

2 miejsce –MARTA BIŃCZYK

 

 

2500 m –rocznik 2002-1999 kat. chłopców

 

1 miejsce –DAWID GOLA     ZSP 2

 

2 miejsce –WIKTOR WACHOWSKI   VII LO SMS

 

3 miejsce –MIŁOSZ DOMAGALSKI II LO

 

4 miejsce – ZBIGNIEW TOMCZYŃSKI II LO

 

5 miejsce –BARTOSZ MATYJASIAK  II LO

 

6 miejsce –JAKUB KACZMAREK II LO

 

 

 

 

5000 m OPEN MĘŻCZYZN

 

 

1 miejsce –ADAM SZURMIŃSKI                                    16:42,12

 

2 miejsce –MARCIN KARASIŃSKI                            17:00,33

 

3 miejsce –ARON PRZYBYŁ                              17:13,53

 

4 miejsce –ŁUKASZ OLSZYNA                             17:27,19

 

5 miejsce –ALEKSANDR KAZIMIROW                 17:55,01

 

6 miejsce –PIOTR CHOJNACKI                         20:19,57

 

7 miejsce –SEBASTIAN ANTKOWIAK                     20:48,17

 

8 miejsce –PIOTR URBAŃSKI                            21:02,82

 

9 miejsce –MACIEJ KOCHANEK                         21:21,34

 

10 miejsce –KAROL DEMBSKI                              21:29,45

 

11 miejsce –MICHAŁ MARZEC                                21:31,51

 

12 miejsce –ROMAN ŻARNECKI                            21:34,56

 

13 miejsce –MACIEJ PRZYBYŁ                              21:36,84

 

14 miejsce –VERNEN BOHATIKOV                        21:39,66

 

15 miejsce –ALFRED GRENDA                                22:07,32

 

16 miejsce –ŁUKASZ KACZMAREK                     22:35,06

17 miejsce –KAROL WILCZYŃSKI                       22:34,67

 

18 miejsce –MACIEJ ZĄBCZYŃSKI                       22:54,34

 

19 miejsce –PIOTR MOKRAS                               23:12,59

 

20 miejsce –RADOSŁAW NAWROCKI              23:26,19

 

21 miejsce –WIKTOR SŁOWIŃSKI              23:49,45

 

22 miejsce –SAMBOR SZPILA                                   24:04,65

 

23 miejsce – RADOSŁAW PIOR                           24:29,54

 

24 miejsce –FILIP NOWAK                                            24:37,45

 

25 miejsce –JACEK MIKOŁAJCZYK                  24:54,17

 

26 miejsce –ADAM MATYJASIAK                     25:31,34

 

27 miejsce –JACEK WECKWERTH                     25:35,34

 

28 miejsce –PAWEŁ KRAWIEC                             26:03,45

 

29 miejsce –BARTOSZ PRUS                          27:36,45

 

30 miejsce –MAREK TWOREK                               28:53,45

 

31 miejsce –RAFAŁ GOLANOWSKI                    29:13,45

 

32 miejsce –PIOTR MACIEJEWSKI                    30:48,12

 

 

5000 m OPEN-kat.kobiet

 

1 miejsce –OLGA KAZIMIROVA                                 20:02,34

 

2 miejsce –WERONIKA JACKOWSKA                     22:35,45

 

3 miejsce –MARTA JAKUBOWSKA                  24:19,76

 

4 miejsce –ŻANETA MATUSIAK                           25:25,34

 

5 miejsce –PAULINA OKRASA                               25:59,87

 

6 miejsce –ANNA KALICIŃSKA                                 26:30,23

 

7 miejsce –MONIKA NIEWIADOMSKA                26:44,89

 

8 miejsce MONIKA PAWLAK                               27:22,23

9 miejsce –AGNIESZKA PUS                 29:18,22

 

10 miejsce –EDYTA STROJWĄS               30:41,32

 

 

 

 

MISTRZOSTWA KALISZ NAUCZYCIELI

 

 

KATEGORIA MĘŻCZYZN

 

 1 miejsce –KAROL DEMBSKI                      SP 16

 

2 miejsce –KAROL WILCZYŃSKI                       SP 10

 

3 miejsce –RADOSŁAW PIOR               SP JAGIELOŃCZYK

 

KATEGORIA KOBIET

 

1 miejsce –MARTA JAKUBOWSKA               PRZEDSZKOLE SIÓSTR FELICJANEK

 

2 miejsce –PAULINA OKRASA                   SP 3

 

3 miejsce –MONIKA NIEWIADOMSKA    SP 21