Komunikat - XIII "Bieg Kościuszki"

Wyniki XIII "Biegu Kościuszki" - wszystkie kategorie wiekowe.

    KOMUNIKAT KOŃCOWY-XIII BIEG KOŚCIUSZKI-29.09.2019                
                     
                     
                     
  350 m -rocznik 2011-dziewczyny                  
                     
                     
I miejsce   Marcelina Matuszak     SP 12 KALISZ     01:04,9    
II miejsce   Oliwia Grzegorek     SP 17 KALISZ     01:07.45    
III miejsce   Julia Marcinkowska     SP 12 KALISZ     01:12:56    
IV miejsce   Michalina Tomaszewska     SP NAZARET          
V miejsce   Antonina Walczak     SP 18 KALISZ          
VI miejsce   Zuzanna Szczepaniak     SP 18 KALISZ          
VII miejsce   Nicole Stamirowska     SP 18 KALISZ          
VIII miejsce   Antonina Szulc     SP 18 KALISZ          
IX miejsce   Joanna Kamińska     SP 18 KALISZ          
X miejsce   Klaudia Kaczkowska     SP 18 KALISZ          
XI miejsce   Aleksandra Ignasiak     SP 13 KALISZ          
XII miejsce   Oliwia Górska     SP 18 KALISZ          
XIII miejsce   Martyna Kolska     SP 18 KALISZ          
XIV miejsce   Maja Kierzkowska     SP 18 KALISZ          
XV miejsce   Aleksandra Sotkiewicz     SP 18 KALISZ          
XVI miejsce   Olga Rosiewicz     SP 12 KALISZ          
XVII miejsce   Maja Błasiak     SP 12 KALISZ          
XVIII miejsce   Gabriela Nieborak     SP 18 KALISZ          
                     
                     
  350 m-rocznik 2011-chłopcy                  
                     
                     
I miejsce   Wiktor Talar     SP 18 KALISZ     00:58,9    
II miejsce   Oskar Konstanciak     SP 10 KALISZ     01:02,9    
III miejsce   Mikołaj Glazer     SP 18 KALISZ     01:04,0    
IV miejsce   Wojciech Rębacz     SP 18 KALISZ          
V miejsce   Kacper Boroń     SP13 KALISZ          
VI miejsce   Tomasz Kargul     SP 21 KALISZ          
VII miejsce   Marcel Mądry     SP 1 KALISZ          
VIII miejsce   Maksymilian Sójka     SP 18 KALISZ          
IX miejsce   Stanisław Kazimirov     SP JAGIELOŃCZYK          
X miejsce   Franciszek Buczkowski     SP 18 KALISZ          
XI miejsce   Miłosz Kasprzak     SP 13 KALISZ          
XII miejsce   Wojciech Krzyszkiewicz     SP 13 KALISZ          
XIII miejsce   Nico Rożek     SP 18 KALISZ          
XIV miejsce   Tomasz Lis     SP 18 KALISZ          
XV miejsce   Mateusz Poniatowski     SP 18 KALISZ          
XVI miejsce   Marcel Kopeć     SP 18 KALISZ          
XVII miejsce   Igor Gołębowski     Przedszkole Jacka i Agatki          
XVIII miejsce   Maciej Wanat     SP 12 KALISZ          
XIX miejsce   Filip Skrzybalski     SP 18 KALISZ          
                     
                     
  800 m-rocznik 2009-2010-dziewczyny                  
                     
                     
I miejsce   Martyna Matysiak     SP STRZAŁKÓW     02:29,1    
II miejsce   Julia Kościelak     SP 18 KALISZ     02:43,2    
III miejsce   Olga Łakomiak     SP 9 KALISZ     02:47.23    
IV miejsce   Wiktoria Wacowska     SP 8 KALISZ          
V miejsce   Laura Łagoda     SP 1 KALISZ          
VI miejsce   Julia Sztark     SP 12 KALISZ          
VII miejsce   Alicja Jabłońska     SP CHEŁMCE          
VIII miejsce   Wiktoria Gołąb     SP 18 KALISZ          
IX miejsce   Martyna Parczyńska     SP 9 KALISZ          
X miejsce   Amelia Witczak     SP 9 KALISZ          
XI miejsce   Maria Witczak     SP 12 KALISZ          
XII miejsce   Laura Kaczmarek     SP 17 KALISZ          
XIII miejsce   Alicja Cicha     SP 10 KALISZ          
XIV miejsce   Julia Kraszewska     SP 14 KALISZ          
XV miejsce   Alicja Susak     SP 17 KALISZ          
XVI miejsce   Martyna Widelska     SP 9 KALISZ          
XVII miejsce   Anna Sarna     SP 14 KALISZ          
XVIII miejsce   Oliwia Waszak     SP 24 KALISZ          
XIX miejsce   Julia Ziontek     SP 8 KALISZ          
XX miejsce   Laura Maćczak     SP 24 KALISZ          
XXI miejsce   Kinga Pokojowczyk     SP 2 KALISZ          
XXII miejsce   Martyna Rudowicz     SP 24 KALISZ          
XXIII miejsce   Maja Kubiak     SP 2 KALISZ          
XXIV miejsce   Vanessa Cieślak     SP 18 KALISZ          
XXV miejsce   Oliwia Jezierska     SP 18 KALISZ          
XXVI miejsce   Natalia Łata     SP 18 KALISZ          
XXVII miejsce   Julia Kąźmierczak     SP 3 KALISZ          
XXVIII miejsce   Hanna Bała     SP 18 KALISZ          
XXIX miejsce   Zofia Mielczarek     SP 9 KALISZ          
XXX miejsce   Milena Hylewska     SP 14 KALISZ          
                     
                     
                     
  800 m- rocznik 2009-2010-chłopcy                  
                     
                     
I miejsce   Wiktor Przybyłek     SP 18 KALISZ     02:30,3    
II miejsce   Oskar Owczar     SP11 KALISZ     02:35,0    
III miejsce   Emil Ćwikliński     SP 17 KALISZ     02:36,9    
IV miejsce   Marcel Pietrzak     SP 17 KALISZ          
V miejsce   Ksawery Dwornikowski     SP 17 KALISZ          
VI miejsce   Antoni Waraczyński     SP BŁASZKI          
VII miejsce   Dawid Nowicki     SP 2 KALISZ          
VIII miejsce   Kacper Skorupa     SP 16 KALISZ          
IX miejsce   Adam Banasiak     SP 18 KALISZ          
X miejsce   Oliwier Glazer     SP 18 KALISZ          
XI miejsce   Wiktor Kazimierczak     SP 13 KALISZ          
XII miejsce   Stanisław Tyc     SP 2 KALISZ          
XIII miejsce   Wiktor Sobieraj     SP 6 KALISZ          
XIV miejsce   Mateusz Tomczyk     SP 18 KALISZ          
XV miejsce   Borys Wolff     SP 16 KALISZ          
XVI miejsce   Filip Matuszak     SP 12 KALISZ          
XVII miejsce   Eryk Górski     SP 12 KALISZ          
XVIII miejsce   Maciej Błaszczyk     SP 7 KALISZ          
XIX miejsce   Gracjan Szczepański     SP 17 KALISZ          
XX miejsce   Sasza Witczak     SP 12 KALISZ          
XXI miejsce   Julian Cano     SP 9 KALISZ          
XXII miejsce   Tomasz Zieliński     SP 18 KALISZ          
XXIII miejsce   Franciszek Wielgosz     SP 13 KALISZ          
XXIV miejsce   Krzysztof Weber     SP 17 KALISZ          
XXV miejsce   Maciej Skowroński     SP 10 KALISZ          
XXVI miejsce   Piotr Przepiórka     SP 3 KALISZ          
XXVII miejsce   Kamil Garncarek     SP 16 KALISZ          
                     
                     
                     
  1000 m -rocznik 2008-2007-dziewczyny                  
                     
                     
I miejsce   Weronika Piestrzyńska     SP 13 KALISZ     03:21,4    
II miejsce   Nadia Andrzejczak     SP 14 KALISZ     03:22,0    
III miejsce   Xymena Przybyłek     SP 10 KALISZ     03:28.37    
IV miejsce   Olga Gołębowska     SP 7 KALISZ          
V miejsce   Maria Tarchalska     SP 24 KALISZ          
VI miejsce   Maja Kordulasińska     SP 17 KALISZ          
VII miejsce   Lena Boczek     SP 14 KALISZ          
VIII miejsce   Lena Tomczyk     SP 18 KALISZ          
IX miejsce   Łucja Famulska     SP 14 KALISZ          
X miejsce   Iga Golanowska     SP 17 KALISZ          
XI miejsce   Zuzanna Warszowska     SP 24 KALISZ          
XII miejsce   Alicja Cieślak     SP 10 KALISZ          
XIII miejsce   Barbara Skopińska     SP 2 KALISZ          
XIV miejsce   Blanka Janiak     SP 17 KALISZ          
XV miejsce   Weronika Manko     SP 17 KALISZ          
XVI miejsce   Michalina Skalska     SP 10 KALISZ          
XVII miejsce   Wanessa Chołys     SP 16 KALISZ          
XVIII miejsce   Weronika Obuchowska     SP 24 KALISZ          
XIX miejsce   Wiktoria Woźniak     SP 3 KALISZ          
XX miejsce   Julia Urbańska     SP 18 KALISZ          
XXI miejsce   Antonina Kowalska     SP 24 KALISZ          
XXII miejsce   Amelia Krzanowska     SP 1 KALISZ          
XXIII miejsce   Wiktoria Mikołajczyk     SP 9 KALISZ          
XXIV miejsce   Kinga Garłowska     SP 16 KALISZ          
XXV miejsce   Nadia Wypych     SP 24 KALISZ          
XXVI miejsce   Natalia Zientalak     SP 16 KALISZ          
XXVII miejsce   Marta Dalkowska     SP 16 KALISZ          
XXVIII miejsce   Gabriela Załomska     SP 14 KALISZ          
XXIX miejsce   Alicja Kaczmarek     SP 8 KALISZ          
XXX miejsce   Zofia Barańska     SP 8 KALISZ          
XXXI miejsce   Wanessa Elcner     SP 16 KALISZ          
                     
                     
  1000 m -rocznik 2008-2007-chłopcy                  
                     
                     
I miejsce   Odyseusz Żarnecki     SP OPATÓWEK     02:47,6    
II miejsce   Szymon Kasprzak     SP 8 KALISZ     02:59,9    
III miejsce   Cyprian Grzegorek     SP 17 KALISZ     03:01,5    
IV miejsce   Witold Bielak     SP 14 KALISZ          
V miejsce   Bartosz Strzyż     SP 10 KALISZ          
VI miejsce   Mikołaj Szulc     SP 14 KALISZ          
VII miejsce   Piotr Łyskawa     SP 24 KALISZ          
VIII miejsce   Szymon Filipiak     SP 14 KALISZ          
IX miejsce   Dawid Roliński     SP 9 KALISZ          
X miejsce   Mateusz Zawadzki     SP 9 KALISZ          
XI miejsce   Bartosz Jakóbczak     SP 9 KALISZ          
XII miejsce   Łukasz Góral     SP 14 KALISZ          
XIII miejsce   Jakub Bronszewski     SP 17 KALISZ          
XIV miejsce   Wiktor Matysiak     SP STRZAŁKÓW          
XV miejsce   Jakub Kraszewski     SP 14 KALISZ          
XVI miejsce   Antoni Pacewicz     SP 17 KALISZ          
XVII miejsce   Damian Ambroziak     SP 14 KALISZ          
XVIII miejsce   Wiktor Janiak     SP 17 KALISZ          
XIX miejsce   Dawid Drytkiewicz     SP 9 KALISZ          
XX miejsce   Kacper Andrzejewski     SP 17 KALISZ          
XXI miejsce   Mikołaj Kuświk     SP 17 KALISZ          
XXII miejsce   Dawid Matczak     SP 8 KALISZ          
XXIII miejsce   Michał Owsiany     SP 24 KALISZ          
XXIV miejsce   Mateusz Szrajer     SP 10 KALISZ          
XXV miejsce   Adam Wojciechowski     SP 9 KALISZ          
XXVI miejsce   Adam Maciołek     SP 1 KALISZ          
XXVII miejsce   Jakub Grygielski     SP 17 KALISZ          
XXVIII miejsce   Kacper Spychalski     SP 13 KALISZ          
XXIX miejsce   Franciszek Wierzchowski     SP 7 KALISZ          
XXX miejsce   Stanisław Wielgosz     SP 13 KALISZ          
XXXI miejsce   Alan Borowski     SP 8 KALISZ          
XXXII miejsce   Szymon Powąska     SP 1 KALISZ          
                     
                     
  1200 m-rocznik2006-2005-dziewczyny                  
                     
                     
I miejsce   Julia Goździewicz     SP 17 KALISZ     03:52,9    
II miejsce   Klaudia Antkowiak     SP 18 KALISZ     04:08,5    
III miejsce   Maja Gąsiorowska     SP 14 KALISZ     04:18.5    
IV miejsce   Aleksandra Kowalska     SP 8 KALISZ          
V miejsce   Martyna Przybył     SP 10 KALISZ          
VI miejsce   Patrycja Perskawiec     SP OPATÓWEK          
VII miejsce   Zuzanna Nawrocka     SP 18 KALISZ          
VIII miejsce   Aleksandra Stefaniak     KSO EDUKATOR          
IX miejsce   Wiktoria Powązka     SP 8 KALISZ          
X miejsce   Aleksandra Chabierska     SP 10 KALISZ          
XI miejsce   Alicja Matuła     SP 17 KALISZ          
XII miejsce   Magdalena Niewiadomska     SP 10 KALISZ          
XIII miejsce   Magdalena Tatarowicz     SP 1 KALISZ          
XIV miejsce   Maria Sopałowicz     SP 7 KALISZ          
XV miejsce   Natalia Wyborny     SP 1 KALISZ          
XVI miejsce   Milena Markowska     SP 1 KALISZ          
XVII miejsce   Karolina Markowska     SP 10 KALISZ          
XVIII miejsce   Agata Kubczyk     SP 10 KALISZ          
                     
                     
                     
  1200 m-rocznik 2006-2005-chłopcy                  
                     
                     
I miejsce-   Wojciech Kozłowski     SP PARZYNÓW     03:23,8    
II miejsce   Mateusz Olszyna     III LO KALISZ     03:34.9    
III miejsce   Ksawery Gomułka     SP 16 KALISZ     03:37,7    
IV miejsce   Mikołaj Wojtczak     SP 16 KALISZ          
V miejsce   Szymon Rubas     SP 7 KALISZ          
VI miejsce   Patryk Płatek     SP 9 KALISZ          
VII miejsce   Szymon Krystek     SP 14 KALISZ          
VIII miejsce   Michał Miczko     SP 14 KALISZ          
IX miejsce   Adam Olejnik     SP 16 KALISZ          
X miejsce   Maciej Kraszewski     SP 14 KALISZ          
XI miejsce   Jakub Andrzejczak     SP 14 KALISZ          
XII miejsce   Maksymilian Gołąb     SP 18 KALISZ          
XIII miejsce   Jakub Gruszczyński     SP 18 KALISZ          
XIV miejsce   Julian Statsiak     SP 16 KALISZ          
XV miejsce   Hubert Wawrzynowski     SP 18 KALISZ          
XVI miejsce   Michał Bliźniak     SP 18 KALISZ          
XVII miejsce   Michał Stefaniak     SP18 KALISZ          
XVIII miejsce   Zbigniew Grabowski     SP 10 KALISZ          
XIX miejsce   Aleksander Kościelny     SP 18 KALISZ          
XX miejsce   Wojciech Wojcieszak     SP 9 KALISZ          
XXI miejsce   Olaf Ogorzelski     SP 7 KALISZ          
XXII miejsce   Salwatore Antczak     SP 1 KALISZ          
XXIII miejsce   Miłosz Smura     SP 7 KALISZ          
XXIV miejsce   Filip Wierzbicki     SP 7 KALISZ          
XXV miejsce   Kacper Kowalski     SP 7 KALISZ          
XXVI miejsce   Łukasz Korzeniewski     SP 7 KALISZ          
                     
                     
  1200 m -rocznik 2000-2004-dziewczyny                  
                     
                     
I miejsce   Marcelina Matysiak     III LO KALISZ     04:21,0    
II miejsce   Olga Odziemek     I LO KALISZ     04:20.98    
III miejsce   Gabriela Kubczyk     I LO KALISZ     04:20.12    
IV miejsce   Zofia Tarchalska     III LO KALISZ          
V miejsce   Weronika Jackowska     SMS POZNAŃ          
VI miejsce   Julia Bogusz     II LO KALISZ          
VII miejsce   Aleksandra Krótkiewicz     II LO KALISZ          
VIII miejsce   Julia Marzejko     TECH.św.Józefa KALISZ          
IX miejsce   Karolina Chibner     II LO KALISZ          
X miejsce   Marcelina Koralewska     TECH.św.Józefa KALISZ          
XI miejsce   Nikola Bartkowiak     TECH.św.Józefa KALISZ          
XII miejsce   Patrycja Kruczkowska     TECH.św.Józefa KALISZ          
XIII miejsce   Karolina Parwicz     II LO KALISZ          
XIV miejsce   Marzena Nosal     TECH.św.Józefa KALISZ          
XV miejsce   Aleksandra Foltyn     TECH.św.Józefa KALISZ          
XVI miejsce   Karolina Jóźwiak     TECH.św.Józefa KALISZ          
XVII miejsce   Magdalena Nowak     II LO KALISZ          
XVIII miejsce   Aleksandra Chomuk     II LO KALISZ          
                     
                     
  2500 m rocznik 2000-2004-chłopcy                  
                     
                     
I miejsce   Jan Nowak     ZSTE KALISZ     09:08.7    
II miejsce   Marek Weber     ZST DK     09:18,7    
III miejsce   Wiktor Bogacki     III LO KALISZ     09:50,2    
IV miejsce   Piotr Kaczmarek     ZSP 2 KALISZ          
V miejsce   Bartosz Grudziński     ZSP 2 KALISZ          
VI miejsce   Bartosz Małyjasiak     II LOKALISZ          
VII miejsce   Bartłomiej Felisiak     ZSTE KALISZ          
VIII miejsce   Jakub Kwinta     III LO KALISZ          
IX miejsce   Zbigniew Tomczyński     PWSZ KALISZ          
X miejsce   Grzegorz Idźkowski     ZSTE KALISZ          
XI miejsce   Mikołaj Ole     TEB Technikum          
XII miejsce   Jakub Olek     TEB Technikum          
XIII miejsce   Miłosz Domagalaski     II LOKALISZ          
XIV miejsce   Jakub Janczak     TEB Technikum          
XV miejsce   Jan Napruszewski     TEB Technikum          
                     
                     
  1200m -absolwenci-kat kobiet                  
                     
                     
I miejsce   Izabella Krott           04:00,0    
II miejsce   Grażyna Adamin           05:41,5    
                     
  1200m -absolwenci-kat.mężczyzn                  
                     
I miejsce   Paweł Olek           04:45,6    
                     
                     
                     
  OPEN 5000 m-kat.kobiet i mężczyzn                  
                     
                     
                     
I miejsce   Rafał Mrowiński     17:38,5          
II miejsce   Adama Szurmiński     17:45,7          
III miejsce   Marcin Karasiński     18:38,5          
IV miejsce   Karolina Górna     19:32,5   I m-kat.Kobiet      
V miejsce   Robert Kaliciński     20:12,6          
VI miejsce   Aleksander Kazimirov     20:57,1          
VII miejsce   Marcin Chabierski     21:23,5          
VIII miejsce   Olga Kazimierova     21:35,9   II m-kat,Koniet      
IX miejsce   Damian Kamiński     21:54,3          
X miejsce   Yevhen Bohatikov     22:46,6          
XI miejsce   Krzysztof Wypych     24:09,9          
XII miejsce   Karol Dembski     24:35,7   I m-kat-M-Nauczyciel      
XIII miejsce   Igor Kubiak     25:20,5          
XIV miejsce   Dominik Jarczewski     25:37,1          
XV miejsce   Adam Małyjasiak     25:40,8          
XVI miejsce   Marta Szymanowska     25:42,5   III m-kat. Kobiet   I m-kat,K-Nauczyciel  
XVII miejsce   Rafał Golanowski     27:25,3          
XVIII miejsce   Marcin Tarchalski     28:03,8          
XIX miejsce   Monika Pawlak     29:08,5   IV m-ka,Kobiet   II m-kat.K-Nauczyciel  
XX miejsce   Monika Grzegolek     30:25,8   V m-kat,Kobiet      
XXI miejsce   Piotr Maciejewski     32:54,9          
XXII miejsce   Agnieszka Zalewska     35:47,3   VI m-kat.Kobiet      
XXIII miejsce   Anna Ignasiak     35:47,7   VII m-kat,-Kobiet      
XXIV miejsce   Ilona Cichorek     35:47,9   VIII m-kat,Kobiet      
                     
                     
                     
    Mistrzostwa Kalisza Nauczycieli                
                     
  kat.Kobiet                  
                     
I miejsce=Marta Szymanowska-       SPS 19 KALISZ            
II miejsce-Monika Pawlak       SP 18 KALISZ            
                     
  kat,meżczyzn                  
                     
I miejsce Karol Dembski     SP 16 KALISZ            
                     
                     
                     
  SPONSORZY XIII BIEGU KOŚCIUSZKI                  
                     
GRZEŚKI                    
DECATHLON                    
REED                    
MTM AROMA CAR INDUSTRIES                    
AQUAPARK KALISZ                    
PIEKARNAIA E&G OLSZYNA                    
ORTO PRO SPORT                    
MC DONALDS                    
PIZZERIA DA GRASSO                    
POSEŁ NA SEJM RP-p.PIOTR KALETA                    
POSEŁ NA SEJM RP-p,JAN MOSIŃSKI                    
PRZEWODNICZĄCY RADY MIASTA KALISZA-p.JANUSZ PĘCHERZ                    
RADNY SEJMIKU WIELKOPOLSKIEGO-p.ANDRZEJ PLICHTA                    
ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI -DARIUSZ KOWALEWSKI                    
                     
  PUCHARY UFUNDOWALI                  
                     
PREZYDENT MIASTA KALISZA-p.KRYSTIAN KINASTOWSKI                    
NACZELNIK WYDZIAŁU EDUKACJI-p.MARIUSZ WITCZAK                    
PRZEWODNICZĄCY KSZS -p.MIROSŁAW DĘBOWSKI                    
DYREKTOR II LO im. T .KOŚCIUSZKI -p,MARIA ŻUBROWSKA-GIL                    
PREZES UKS 12 KALISZ-p.KRZYSZTOF KISIEL                    
SKLEP SPORT -CENTRUM-p.MICHAŁ SZYMAŃSKI